הסיפור שלנו

שושן שערים הינה חברה המתמחה בעיצוב, תכנון וייצור של שערים וגדרות, שערים חשמליים לחניה, מעקות ופרגולות מאלומיניום. המוטו שלנו: "אלוהים מצא בפרטים הקטנים" – בכל עבודה מהקטנה ביותר ועד פרוייקט ענק ורב מימדים, אנחנו משקיעים את כל הנשמה שלנו בכל פינה וגימור וזאת בכדי לתת לכם את העבודה האיכותית והמקצועית ביותר ללא פשרות.

שושן שערים הינה מותג באר שבעי בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום הגידור והיא נושאת על דגלה ערכים של איכות ושירות. אנו עוסקים בתחום שערים וגדרות מאלומיניום תוך הקפדה בלתי מתפשרת על איכות לאורך כל שלבי התהליך, משלב המכירה בו אנו ניתן ללקוח מענה אופטימאלי בהתאם לצרכים האישיים שלו ובהתחשבות בנתוני השטח, דרך מדידה ותכנון קפדניים, שימוש בחומרים איכותיים, תהליך ייצור על פי התקנים המחמירים והקפדה על גימור ודיוק מושלם.
את החברה הקים וייסד שמעיה שושן – רב אומן בכל מה שקשור לתחום האלומיניום והמתכת, שמעיה צבר שנים רבות של צבירת ידע וניסיון תוך חיפוש מתמיד אחר פיתוח, המצאות חדשות ויצירתיות. כיום את החברה מנהלים שלושת בניו של שמעיה והם ממשיכים את דרכו המקצועית בגאווה
אנחנו יוצרים מדי יום שיתופי פעולה עם אדריכלים מובילים בכל אזור הדרום וזאת כדי להוביל ולפתח עיצובים ודגמים חדשניים. כיום החברה מספקת מגוון רחב של עבודות אלומיניום להגנה על המרחב הביתי הכוללות – שערים, פרגולות, גדרות, סורגים ועוד.

דילוג לתוכן